S U P E R B I K ES U P E R B I K E
S U P E R B I K ES U P E R B I K E
Var noderēt ?
Droša braukšana
Mehāniķa padomi
Pasaules raibumi

Reâla manta !
Motoskolas & instruktori
Serviss

Atpûtai...
MOTOLISTE
Screensavers
Joki
Bildes
3D mototrases
Video
Motoklubi
Motoskaņas
Pasākumu kalendārs
  Droša braukšana 

Pretiedeguma krēms var jūs nogalināt

James R. Davis

Varbūt tas jums liekas pārāk liels pārspīlējums? Nē, tas tā nav.

Vakar es un Elēna piedalījāmies trešajās Lime Run sacensībās, kuras organizēja Lone Star Ladies. Mūsu darbs bija atrasties kādā no stoppunktiem, un tas nozīmēja atrasties saulē visu cauru dienu. Šī fakta dēļ mēs uzlikām pretiedeguma krēmu uz sejas, kakla un rokām, lai pārāk “nepieceptos”.

Ceļš mājup bija apmēram 100 jūdzes garš. 12 jūdzes no tām es nobraucu akls, ar ātrumu 70 jūdzes stundā.

Viss bija kārtībā, līdz vienā brīdī viss sagriezās kājām gaisā. Manās abās acīs koda un asaras lija aumaļām tik stipri, ka es tās aizvēru - mirkšķināšana nelīdzēja.- es neko nevarēju redzēt.

Es palēnināju ātrumu un nospiedu runas pogu: “Elein, mums jāapstājas - kaut kas iekļuva manās acīs!”

Paskaidrošu, ka biju uzvilcis pilno ķiveri, brilles un ķiveres vāks bija aizvērts. Tas gan neko nenozīmēja - kā kaut kas varēja nonākt manās acīs?

Eleina, par laimi, brauca ar savu “kasti”, nevis ar motociklu. Laimīgā kārtā mēs bijām ielikuši arī pārnēsājamo radio viņas mašīnā tajā dienā! Viņa piebremzēja un izbrīvēja nedaudz brīva ceļa man priekšā. Tā es nobraucu vēl ceturtdaļjūdzes.

Ar vienu aci ciet, ar otru ātri (un sāpīgi) mirkšķinot visu laiku, es tomēr spēju novadīt moci uz labējo joslu uz autobāņa, tad brīnišķīgā kārtā mums priekšā bija nobraucienrampa, kuru arī tad izmantojām.

Pametot autobāni, mēs atradām pirmo brīvo vietu, kur varētu apstāties, un tas viss notika, kamēr es biju pusakls. Sataustīju moča balstu un nostādīju braucamo, tad jau piesteidzās Eleina un skrēja skatīties, kas tad īsti noticis.

Nepārliecināts par to vai es biju stabilā pozīcijā, es turpināju turēties pie rokturiem un lūdzu, lai noņem manas brilles.

Asaras tecēja lejup pa manu seju no abām acīm - nevis no sāpēm, lai arī to bija pietiekami daudz, bet no tā, kas bija iekritis man acīs. Eleina aizskrēja atpakaļ uz mašīnu un metās atpakaļ ar ūdens pudeli un Kleenex salvetēm. Es izmazgāju acis ar ūdeni un tad izslaucīju tās, cik nu varēju. Un pēkšņi atkal viss bija kārtībā.

Izrādījās, ka visam par iemeslu bija pretiedeguma krēms, kas bija palicis uz mana deguna. Tas bija iztvaikojis karstumā, iekļuvis aiz manām brillēm, kas cieši apņēma galvu ap acīm, un netika no turienes ārā.

Ieteikums ir pagalam vienkāršs: ja tomēr lietojat pretiedeguma krēmu, tad noslaukiet to nost no sejas pirms uzliekat ķiveri! ( Starp citu, ir iespējams iegādāties sporta pretiedeguma krēmu, kas nekož acīs. )

Pretiedeguma krēms var jūs nogalināt. Un tie nav nekādi joki.

<-atpakaļ

 

HostingSkaitītāji


Kleitas
Apavi

Top.LV

on-line.lv rating systemTop.Good.lv - Good Rating system
Lapas augša
SINdrome, 2001 | Rakstiet mums !