S U P E R B I K ES U P E R B I K E
S U P E R B I K ES U P E R B I K E
Var noderēt ?
Droša braukšana
Mehāniķa padomi
Pasaules raibumi

Reâla manta !
Motoskolas & instruktori
Serviss

Atpûtai...
MOTOLISTE
Screensavers
Joki
Bildes
3D mototrases
Video
Motoklubi
Motoskaņas
Pasākumu kalendārs
  Mehāniķa padomi 
MAX SUPER baltās spuldzes

Fred Folkers aka White Knight

Esmu izmēģinājis daudz dažādu spuldžu no dažādiem ražotājiem, un esmu nonācis pie secinājuma, ka šīs tiešām ir vislabākās spuldzes, kas lietojamas veco nomaiņai.

Super Bright White Bulbstm tiek ražotas visu veidu braucamrīkiem, tās dod tieši tādu baltu gaismu, kādu dod jaunākie modeļi, kuru gaismas avotu dotā gaisma ir tīra un balta, ar nedaudz zilu nokrāsu. Varavīksnes efekts, kas bija vērojams vecākiem modeļiem, šīm spuldzēm netika novērots. Tām ir pietiekami labas kvalitātes gaismas stars ņemot vērā to cenu. Jāmin arī tās atbilstība autoceļu direkcijas rīkojumiem par gaismas kvalitāti (ASV).

Piebildīšu, ka šīs spuldzes strādā arī vispārējas drošības labā, jo esot spožākai gaismai braucēju labāk pamana citi satiksmes dalībnieki, tādējādi samazinot bīstamu situāciju rašanos.

Jāpiemin arī nelielā neskaidrība terminos un vārdos, kas tiek lietoti: SuperWhite Xenon spuldžu apzīmēšanā. Vārdi Krypton, Xenon, Plasma, SuperWhite, HyperWhite White Hot Metal, u.c. tiek lietoti bez jebkāda paskaidrojuma tuvāk.

Pirmās spuldzes, kas tika izgudrotas bija ION'i. To dotā gaisma bija zilā un zelta krāsā. Zelta krāsas spuldžu dotā gaisma izskatās viegli dzeltena un rada violetu nokrāsu skatoties tuvumā. Zilās spuldzes radīja zilas nokrāsas gaismu, kas savukārt radīja varavīksnes efektu, ja skatījās tuvumā. Tad radās otrās paaudzes - PLASMAS - spuldzes. Tās ir iezilganas un rada baltu gaismu, kas tuvumā rada mazu krāsojumu.

Patlaban jau ir pieejamas trešās paaudzes spuldzes. SUPERWHITES, vai XENON SUPERWHITES, kā tās tiek dēvētas atkarībā no iepakojuma un, kā var redzēt no attēla, ir zilgana krāsā. Gaisma, ko tās rada, ir ļoti baltā krāsā, kas ir ļoti tuvu HID sistēmām. Tuvumā, tās rada ļoti gaiši zilu nokrāsu. Bez šaubām šīs spuldzes ir vistuvākās HID sistēmas spuldzēm, kādas jebkad ienākušas tirgū. Kelvin krāsu temperatūra, ko tās rada, atbilst DOT kvalifikācijai, līdz ar to jums nevajadzētu rasties tādām problēmām kā agrāk, kad lietojāt ION'a spuldzes.

Es tās pērku Factory Direct Supplier. Parasti spuldzes ir iepakotas standarta Eaglite iepakojumā, tomēr atkarībā no pašreizējā piedāvājuma pieejama, tas var mainīties. Tās visas būs cietas plastmasas iepakojumā pa divām, tomēr nosaukums uz uzlīmes var mainīties. Tās pašas spuldzes, cits nosaukums! :)

Paraugam: 1997 Fords F150
80/100 spuldzes standarta komplektācijā (modelis 9007) 
80/100 spuldzes "miglas" lukturī (modelis 9006)
Šis komplekts ir ļoti spēcīgs un gaišs. Šis tiešām ir īsts baltums. Nav nekā tuvāka absolūtam baltumam.

60 / 55 ( pieejamas noliktavā ) 100 / 55 100 / 80 ( pieejamas noliktavā ) 100 / 90 130 / 90

Es pats iesaku lietot 60/55 duālajās motocikla lampās un 100/80 vienas lampas motociklos.

Spuldzes maksā $12.50 gabalā vai arī $25.00 par komplektu. 
Nosūtīšana ASV robežās $4.95 par vienu sūtījumu.

<-atpakaļ

 

HostingSkaitītāji


Kleitas
Apavi

Top.LV

on-line.lv rating systemTop.Good.lv - Good Rating system
Lapas augša
SINdrome, 2001 | Rakstiet mums !