S U P E R B I K ES U P E R B I K E
S U P E R B I K ES U P E R B I K E
Var noderēt ?
Droša braukšana
Mehāniķa padomi
Pasaules raibumi

Reâla manta !
Motoskolas & instruktori
Serviss

Atpûtai...
MOTOLISTE
Screensavers
Joki
Bildes
3D mototrases
Video
Motoklubi
Motoskaņas
Pasākumu kalendārs
  Noderīgas idejas 
Nakts stāvvieta

James R. Davis

Jūs esat ārpus mājas un paliekat pa nakti. Moci domājat atstāt stāvam turpat netālu. Vējš arī pieņēmies spēkā. Ko darīt, apsegt moci vai neapsegt? Likt to uz “lielās kājas” stāvēt vai uz “mazās”?

Sāksim varbūt ar otro jautājumu - tas ir vieglāks. Pieņemiet to kā likumu- (izņemot gadījumus, kad atstājat moci garāžā) atstājiet to uz “mazās kājas”.

Salīdzinājumā ar centrālo balstu, sāna balsts nodrošina lielāku atbalsta punktu skaitu trīsstūra veidā. Šādā veidā tas nodrošina krietni drošāku un stabilāku stāvēšanu jūsu motociklam. Vienīgais izņēmums varētu būt tad, ja ar šādu atbalstu motocikls nestāv stabili. Piemēram, ja atsperes ir bojātas vai riepa ir tukša, vai bagāža ir par smagu, vai zemes pamats ir slīps uz labo pusi. Ja mocis nestāv kārtīgi uz jūsu pusi ar svaru uz atbalsta, tad tas ir ļoti viegli nogāžams uz otru pusi.

Tā kā stiprs vējš un pārklāji kopā ne pārāk labi sadzīvo, es vienmēr lietoju savējo, kad esmu pie dabas pa nakti. Tas ir vairāk tāpēc, lai mazinātu iespējamas zādzības risku un kādu interesentu pārliekās uzmanības izpausmes. Piemēram, kādi neko ļaunu nedomājoši vecāki atļāvās savu bērnu uzsēdināt uz mana motocikla, lai gan atļauju tā arī neviens nepavaicāja. Tātad manas domas ir par to, ka labāk tomēr izmantot motocikla pārklāju un ļaut vējam to sabojāt, nekā sabojāt sava motocikla krāsojumu.

Atcerieties sasiet kopā pārklāju apakšdaļā, vislabāk to izdarīt caur motocikla apakšu, tādējādi vēl vairāk novēršot tā aizlidošanu prom ( tam vajadzētu arī atbaidīt iespējamo zagli ).

<-atpakaļ

 

HostingSkaitītāji


Kleitas
Apavi

Top.LV

on-line.lv rating systemTop.Good.lv - Good Rating system
Lapas augša
SINdrome, 2001 | Rakstiet mums !