S U P E R B I K ES U P E R B I K E
S U P E R B I K ES U P E R B I K E
Var noderēt ?
Droša braukšana
Mehāniķa padomi
Pasaules raibumi

Reâla manta !
Motoskolas & instruktori
Serviss

Atpûtai...
MOTOLISTE
Screensavers
Joki
Bildes
3D mototrases
Video
Motoklubi
Motoskaņas
Pasākumu kalendārs
  Pasaules raibumi 
400 ZS Hayabusa...Cik ilgi riepas turas šim monstram?

20. jūnijs, 2001
Tony Hoare

Polam Ričardsonam ir Hayabusa. Tai ir 384 ZS. Viņš vēl nav pabeidzis darbu pie šī braucamā. Viņš vēlas, lai tai būtu 400 ZS.

Vai tas ir likumīgi? It kā. Tā ir sasniegusi 216 jūdzes (apm. 345,6 km) stundā Elvingtonā, Jorkā (Elvington, Yorks ), un kāds ir tās noslēpums? Nu.... tās īpašnieks Ričardsons, no Halas ( Hull ) to tomēr neatklāj.

Vai motocikls varētu drīz kļūt slavens? Tas ir rindā uz Britānijas ātruma rekorda labošanu ielas motocikliem. Patlaban tas ir 217 jūdzes (apm. 347,2 km) stundā.

Ričardsons saka: "Kad tā [ Haybusas uzlabošana ] būs pabeigta, tad rekordu pārspēt būs tīrais nieks."

"Man ir iemaņas, instrumenti un atbalsts uztaisīt tādu jaudu, kas pārsniedz 400 ZS un pārsniegs 240 jūdzes (apm. 384 km) stundā."

Un tas paliks par ielas motociklu visā tā pārbūves procesā. "Esmu nomaksājis ceļa nodokli 12 mēnešus uz priekšu un nedomāju izmest vējā šo naudu", vēl Ričardsons teica.

Piekares speciālistu firma Maxton Engineering nodarbojas ar pilnīgi jauna risinājuma komplektu Ričardsonam, kā arī tiks izmantots jauns JMC šarnīrsavienojums, kā arī jauni Dymag riteņi.

Dzinējs izmanto pārtaisītus Kent Cams, tiek izmantots nerūsējoša tērauda izplūdes gāžu sistēma, ko veidojis vietējais uzņēmums Wunoff.

Apstāšanos pastiprina tērauda bremzes no HEL Performance un sajūgu stiprinājis ASV uzņēmums MTC Engineering.

Ričardsons uzskaitījis, ka projekts līdz 400 ZS sasniegšanai būs "apēdis" aptuveni £20,000, tomēr lielāko naudas daļu viņš ir ieguvis ar sponsoru palīdzību.

Vēl būtu vērts pieminēt, ka Ričardsons ir izlietojis sešas aizmugurējās riepas pēdējo četru nedēļu laikā, kamēr darbojas pie šī projekta! Viņš teica tā: "Dažreiz ir vajadzīgs mērīt to lietošanas laiku dienās nevis jūdzēs. Bet kad mēs tās izmantojam uz ceļa, tās lieliski strādā." 

<-atpakaļ

 

HostingSkaitītāji


Kleitas
Apavi

Top.LV

on-line.lv rating systemTop.Good.lv - Good Rating system
Lapas augša
SINdrome, 2001 | Rakstiet mums !