S U P E R B I K ES U P E R B I K E
S U P E R B I K ES U P E R B I K E
Var noderēt ?
Droša braukšana
Mehāniķa padomi
Pasaules raibumi

Reâla manta !
Motoskolas & instruktori
Serviss

Atpûtai...
MOTOLISTE
Screensavers
Joki
Bildes
3D mototrases
Video
Motoklubi
Motoskaņas
Pasākumu kalendārs
 Piedzīvojumi un stāsti 

1. Daļa Rēzekne 2001. gada 28.- 29. jūlijs
Beaviz

Visas bildes ir palielināmas....

Jautrība sākās vēl Rīgā- es ar AnD sajaucām "Krasta Statoil" un aizbraucām uz to, kas atrodas pretī ostai. Kad nu beidzot bijām sastapuši pārējos īstajā vietā, tad man uzreiz iegailējās acis, redzot Pēča digitālo fotokameru. To nu es satveris savās trīcošajās roķelēs pielādēju ar jaunām baterijam un vecās ar drošu roku izmetu ārā.

1
2
3

"Es ceru, ka tu neizmeti akumulatorus arā ? Es piemirsu pateikt....", teica Pēcis. Es sapratu ka pasākums būs izdevies un ķēros pie bateriju izmakšķerēšanas.

Ok. Baterijas bija dabūtas un mēs devāmies ceļā pa krasteni. Iepriekšējā dienā ar moderno tehnoloģiju palīdzību (IRC) tika sakoļīta viena hiperaktīva beibe (skaties foto zemāk, vēl zemāk un pavisam lejā...). Viņa tika savākta Ikšķilē (kurai AnD visnotaļ veiksmīgi pabrauca garām). Tur es piesēdos pie stūres (tikai pirms 2 dienām dabūjis tiesības!) un tad sākās....

4
5
6

Vairs neatceros cik alus izdzēra Ieva un AnD, bet gandrīz katrs veikals/krogs ceļa malā tika apciemots. Pa ceļam AnD mašīnas riepa pajuka un viņš nosolījās nekad vairs nepirkt "vārītās" riepas. Kāmēr mainīja riepu, tikmēr mēs aiz gara laika sākam fotogrāfēt "salīdzinošās" bildes. Piebildīšu: esmu apm. 103 kg smags un 189 cm augumā un parasti jūtos salīdzinoši "liels". Tomēr blakus AnD (attiecīgi- 120kg in 201 cm) jutos savādi... Nezinu, ko lai saka par nabaga Ievu (47 kg, 163 cm).

7
8
9

Izbraucot no servisa mūs apturēja menti (YES! YES! Pirmie menti manā mūžā, braucot ar mašīnu!!!) un pajautāja- "Kas tur spolēja?". Es atbildēju- "Smiltis." Tad mēs turpinājām ceļu...un es lēnām sapratu, ka Ieva ir enerģijas monstrs. Katru stopetāju (neatkarīgi no dzimuma) viņa gribēja paņemt. To nu mēs arī izdarījam.

10
11
12

Tuvojoties Rēzeknei sākās "prikoli"- no sākuma pa logu tika bāztas ārā kājas/rokas..... bet vēlak Ieva "uzaicināja" AnD pasēdēt braucošai mašīnai uz jumta. Es mazliet satrūkos un samazinot ātrumu līdz 50-60 km/h (braucot pa šoseju) un iededzot "avarijkas" turpinaju ceļu ar diviem zīmuļiem uz jumta un vienu stopētāju aizmugurē. Protams, ka arī stopētāja saņēma aicinājumu no Ievas pievienoties alus dzeršanai uz jumta.

Iebraucot Rēzeknē visi, izņemot mani, bijā mērenā pāli. Tika sazvanīts Pēcis un citi un ieturētas vakariņas Itāļu restorāna (Latgales centrā, hahhaha), izjaukta fotogrāfēšanās jaunlālātajiem un pasēdēts uz sveša moča (kas bija feini apkrāsots ar aeirografijas metodi).

13
14
15

Parādījās Pēcis ar savu draudzeni, kas tūdaļ krita par upuri Ievai un viņas mutei...

16
17
18

Vēl arvien mēs nebijām iegājuši apzīmētajā zonā, bet tusējam pa galveno laukumu. Es, kā lāmeris, paspēju 2 nolikt uz sāna stāvošu Urālu pirms sanāca uz tā uzsēsties (Pēci: ļaunu prātu neturi?), kā rezutātā nokrita viena truba, kuru ar draudzīgiem kāju spērieniem dabūjām atpakaļ. AnD atkal gribēja izrādīties... un tas viņam sanāca.

19
20
21

Tuvojās laiks doties iekšā (sākas intensīva moto-parāde, atrakcijas u.c. lietas). Diemžēl šajā momentā iztērējās baterijas un tālākos notikumus var tikai atstastīt.

Īsumā man pasākums turpinājās šādi...

Braucot visu ceļu no Rīga un nedzerot, biju reāli iekavējis stafeti. Tādēļ normāli sāku trekterēt tumšos aliņus telšu pilsētiņas/skatuves teritorijā. Drīz vien notika "teleportācija" laikā un ievēroju, ka sāk satumst un paliek auksts... tatad nakts klāt. Mēs bijām runājuši par pirti, kurai vajadzēja notikt "kaut kur pa kreisi no Rēzeknes-Daugavpils ceļa". Sēdos pie ruļļiem un mēģināju atrast to vietu.... apmēram 1h (visi citi, maitas, mobilos bija izslēguši, vai arī zonas nebija). Beigu beigās tomer izdevās sazvanit kadu no kompānijas, kas jau atpūtās pirtī un mēs: 2 sadzērušies jaunieši un 4 (!) beibes devāmies uz senloloto mērķi. Es te neko neizteikšos par AnD alkatību, kas sakoļīja 3... bet vēlâk aizvadīja visas.... kvalitāti vajag, nevis kvantitāti ! Par pirti daudz stāstīt nav ko (pats biju "saguris" un iekšā negāju). Piezīme: kā jau viss laukos ari pirts bija pa lēto- Ls 10..... PAR VISU NAKTI ! Rīts pienāca normals (pretstatā AnD un Iewai) un atpakaļceļā nekas ārkārtīgs nenotika, ja neskaita lameru Vēja Brāíu lekšanos, braucot garām sierai. Ja kāds grib izteikt savu versiju- mailojiet!

Neaizmirsti izlasīt 2. daļu aprakstam by Spider.

Beaviz

<-atpakaļ

 

HostingSkaitītāji


Kleitas
Apavi

Top.LV

on-line.lv rating systemTop.Good.lv - Good Rating system
Lapas augša
SINdrome, 2001 | Rakstiet mums !