S U P E R B I K ES U P E R B I K E
S U P E R B I K ES U P E R B I K E
Var noderēt ?
Droša braukšana
Mehāniķa padomi
Pasaules raibumi

Reâla manta !
Motoskolas & instruktori
Serviss

Atpûtai...
MOTOLISTE
Screensavers
Joki
Bildes
3D mototrases
Video
Motoklubi
Motoskaņas
Pasākumu kalendārs
 Piedzīvojumi un stāsti 

Motociklisti ir daudz sirsnīgāki

Meklējat ideālu dzīvesbiedru? Palūkojieties uz stāvvietu...

Kā atrast ideālu dzīvesbiedru, kurš nebaidās atklāt savas emocijas, parādīt savas intereses mākslā vai raudāt labas filmas laikā? Ja Tu sev uzdod šo jautājumu, iespējams, ka viss, kas tev ir jāizdara, ir jāaiziet uz tuvāko motociklistu pulcēšanās vietu...

Pamatojoties uz Progressive Insurance veikto aptauju, motociklisti romantisku filmu laikā raud 5 reizes biežāk nekā vīrieši, kas nebrauc ar šo transportlīdzekli. Filma, kurā motociklisti esot raudājuši visbiežāk esot The Lion King (Karalis Lauva). Uz jautājumu „Cik romantisks tu esi?”, 10 baļļu skalā, cilvēku, kuri lieto motociklu katru dienu, vidējā atbilde bija 8, bet pārējiem – tikai 6.

Aptauja tika veidota, lai atklātu, ar ko motociklisti atšķiras no pārējiem vīriešiem. Tika aptaujāti vairāk nekā 1 100 respondentu (motobraucēji un ne-motobraucēji) visā Amerikā.

„Motociklisti nav tādi, kā par viņiem domā vairums,” skaidro Bens Šeridans, Motorcycle Insurance, lielākā Amerikas motociklu apdrošināšanas uzņēmuma galvenais menedžeris. „Parasti viņi ir salīdzinoši veci (pēc pētījumu datiem, aptuveni 40) un parasti viņu ienākumu līmenis ir vidējs un augstāks par vidējo. Bet fascinējoši ir tas, ka, lai arī kādās grupās mēs viņus neiedalītu, viņi visi ir romantiski. Mēs vienmēr esam domājuši, ka viņu aizrautība ir viņu braucamie. Bet, kā izrādās, viņiem ir arī daudz citu interešu, kuras viņiem ir tikpat aktuālas kā motocikli.”

Papildus The Lion King (Karalis Lauva), motociklistus aizkustinot arī vārdu spēks, piemēram, 62% atbildēja, ka viņus aizkustina dzeja, tajā pašā laikā šādu vīriešu, kuri nelieto motociklus, ir tikai 23%. Interesants fakts – grāmatveži – motociklisti ir 6 reizes vieglāk aizkustināmi par saviem amata brāļiem...

Iespējams, ka vispārsteidzošākās atbildes tika dotas uz jautājumu par personībām vai filmu varoņiem, kuriem viņi vēlētos līdzināties. Ne-motociklisti visbiežāk atbildēja, ka tie ir Bils Geitss vai Maikls Džordans, kā arī Taigers Vudss, Wall Street personāžs Gordons Geko, Bils Klintons un Žans Klods Van Damme.

Motociklisti vēlētos līdzināties Polam Ņūmenam, seriāla The Sopranos varonim Tonijam Soprano, It’s a wonderful life personāžam Džordžam Beilijam, kā arī... Oprai Vinfrijai un Judge Judy.

Saskaņā ar Progressive Insurance Motorcycle aptauju...

  • Ar motociklu braucošie advokāti 4 reizes biežāk ziedo labdarībai. Un Motociklisti daudz biežāk dāvā ziedus.
  • Programmētāji, kuri brauc ar motociklu, ir 3 reizes romantiskāki nekā tie, kas to nedara...
  • Ārsti – motociklisti apgalvoja, ka ir divas reizes romantiskāki par citiem ārstiem...
  • 69% motociklistu regulāri lieto internetu. Visbiežāk pieminētā nodarbe internetā ir... Čata apmeklēšana...
  • 64% motociklistu vissvarīgākie ir bērni, citiem – tikai 23%... Visbiežākā atbilde cilvēkiem, kuri nelieto motociklu – paša karjera...
  • Vislabākās vietas brīvdienu pavadīšanai, pēc motociklistu domām, ir Venēcija un Redvuda, kā arī Disnejlenda. Pārējie vīrieši kā labāko brīvdienu pavadīšanas vietu minēja Lasvegasu.

Mīļāko filmu tops
Motociklistiem:

1. Shakespeare in love
2. It’s A Wonderful Life
3. Jerry McGuire
4. Prince of Tides
5. Titanic

*Motociklistiem Easy rider ierindojās tikai 21. vietā...

Ne – motociklistiem:

1. Terminator – 2
2. Star Wars
3. Saving Private Ryan
4. The Godfather
5. Airplane

Izvēloties nākošo dzīvesbiedru, padomājiet...

Iztulkoja: ShkelmiZ
Oriģinālraksts: http://www.cybermotorcycle.com/euro/heart.htm

<-atpakaï

 

HostingSkaitītāji


Kleitas
Apavi

Top.LV

on-line.lv rating systemTop.Good.lv - Good Rating system
Lapas augša
SINdrome, 2001 | Rakstiet mums !