S U P E R B I K ES U P E R B I K E
S U P E R B I K ES U P E R B I K E
Var noderēt ?
Droša braukšana
Mehāniķa padomi
Pasaules raibumi

Reâla manta !
Motoskolas & instruktori
Serviss

Atpûtai...
MOTOLISTE
Screensavers
Joki
Bildes
3D mototrases
Video
Motoklubi
Motoskaņas
Pasākumu kalendārs
 Tuning 
GSX-1000: vienreizīguma pastiprināšana

Izmainot virsbūvi, Suzuki iegūst “itālieša” izskatu

Rhencullen Race Products ir izstrādājusi veidu, kas ļauj pārveidot GSX-1000 tā, lai izskatītos pēc itāļu modelētāju darba.

No Aprilia aizgūtais trīs lampu dizains piedod Suzuki pilnīgi jaunu izskatu.

Rhencullen šefs Stīvs Fraijers sacīja: “Lielas priekšējās lampas mums likās nedaudz novecojušas, tādēļ mēs izveidojām izskatu, kurā tiek izmantotas mazākas lampas. Lampas, kas ir izmantotas Aprilia RSV, mums patika, līdz ar to mēs savu dizainu veidojām pēc šī parauga.”

Viss apšuvums ir veidots no stikla šķiedras, kas veidota pēc oriģināliem Suzuki izmēriem, tādēļ viss Suzuki standartekipējums – spoguļi, vējstikls, “gaisa caurules” – der savās vietās. Attēlā parādītais dubultburbuļa (duble buble) stikls izmaksā papildus £47.

Karbonšķiedras plate, kas aptver lampas un arī motocikla priekšu, kas šim konkrētajam mocim ir pārkrāsota. Tā var tikt atstāta tā, lai ir redzami karbonšķiedras vijumi. Par £510 jūs varat iegādāties visas detaļas, kas vajadzīgas, bet bez krāsas. To savukārt varat pasūtīt pie Dream Machine par papildus £145.

Rhencullen veido arī sēdekļu apakšas. Tās arī tiek veidotas no stikla šķiedras un stiprinās pie paša sēdekļa un aizmugurējās sēdvietas kāju atbalsta punktiem.

Tās saglabā visas GSX-R lampas un vadus, kas pēc tam tiek vienkārši ieskrūvēti jaunajā vietā, kā arī nāk vēl līdzi sīciņi indikatori, kas vienkārši iespraužas savās vietās. Viss kopā maksā £180, ja ar krāsojumu, tad vēl papildus £50. Uzstādīšana aizņem aptuveni vienu stundu.

Attēlā redzamais GSX-R ir Nottingham Powersports īpašums, kas tika izmantots kā testa objekts veidojot Rhencullen produktus. Patlaban tie ir izgājuši visus testus un tos ir iespējams pasūtīt tieši no Rhencullen pa tālruni: 01455 890345 vai caur http://www.rhencullen.co.uk/ .

<-atpakaļ

 

HostingSkaitītāji


Kleitas
Apavi

Top.LV

on-line.lv rating systemTop.Good.lv - Good Rating system
Lapas augša
SINdrome, 2001 | Rakstiet mums !